O nas


COMPLEX-SYSTEM - producent i dostawca nowoczesnych systemów antykradzieżowych.

Z powodzeniem działamy na rynku od 2010 roku. Początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą i montażem importowanych systemów antykradzieżowych. Ciągły rozwój i chęć dotarcia do jak najszerszego grona klientów, doprowadził nas do punktu, w którym oprócz sprzedaży, zaczęliśmy produkcję własnych systemów.

JESTEŚMY JEDYNYM, POLSKIM PRODUCENTEM SYSTEMÓW ANTYKRADZIEŻOWYCH AKUSTOMAGNETYCZNYCH!
 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA
Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferujemy  pełen zakres systemów, które sprawdzą się w każdym  punkcie handlowym, bez względu na rodzaj branży. Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie i satysfakcja, dlatego każde zamówienie traktujemy indywidualnie i staramy się dobrać optymalne rozwiązania pod względem jakości i ceny.

 

 

 


NOWOCZESNE TECHNOLOGIE
Starając się być jak najbardziej innowacyjnym, wytrwale modernizujemy nasze systemy. W tym celu powstało profesjonalne laboratorium, w którym są tworzone nowe technologie. Między innymi nowością są nasze moduły komunikacyjne (WiFi, LAN, GSM) posiadające najwyższe standardy!

 

 

 


WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE
Nasze wieloletnie doświadczenie i skuteczność w walce z kradzieżami zdobyło zaufanie wielu klientów, czyniąc nas profesjonalistami na rynku systemów antykradzieżowych. Wybierając firmę Complex-System, mogą mieć Państwo pewność wyboru rzetelnej i solidnej firmy.

Zobacz LIST REFERENCYJNY >

 

 

SPRAWNY SERWIS I POMOC TECHNICZNA
Posiadamy rozbudowaną flotę pojazdów wraz z doświadczonymi zespołami montażowo-serwisowymi.
Dzięki temu, gwarantujemy krótkie terminy realizacji oraz serwisów gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych na terenie całego kraju. Naszym bardzo dużym atutem jest dedykowany zdalny serwis.

 
 
 
 
 
 

ZAPLECZE MAGAZYNOWE
Posiadamy duże zaplecze produktowo-magazynowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie wraz z zapewnieniem ciągłości dostaw do naszych klientów.

ZAINSTALOWALIŚMY JUŻ PONAD 3000 SYSTEMÓW W CAŁEJ POLSCE.


COMPLEX-SYSTEM sp. z o.o.

Ul. Unii Lubelskiej 361-249 Poznań

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - piątek

09:00-17:00

TELEFON

Informacje:

+48 618 993 874

Zamówienia:

+48 607 524 305

Pomoc techniczna:

+48 505 006 346

E-MAIL

Informacje i zamówienia

info@complex-system.eu

Pomoc techniczna

serwis@complex-system.eu

DANE FIRMY

NIP: 777-325-46-34

REGON: 362642488

KRS: 000578226

EORI: PL777325463400000