Liczniki klientów

Każdy, kto prowadzi swój sklep, organizuje imprezę masową lub jest kierownikiem biblioteki chce wiedzieć ile klientów w ciągu dnia wchodzi lub przechodzi przez jego punkt handlowy. Dokładnych informacji na ten temat dostarczają oferowane przez naszą firmę liczniki klientów na podczerwień lub kamery. Liczniki klientów na podczerwień składają się z nadajnika i odbiornika, które są montowane przy wejściu do pomieszczenia. Wykorzystując niewidzialne promieniowanie podczerwone, zliczają osoby przechodzące między nimi. Liczniki na podczerwień potrafią rozróżniać kierunek poruszania się. Pozwala to liczyć tylko osoby wchodzące, a osoby wychodzące nie zmieniają stanu licznika klientów. Liczniki klientów na podstawie obrazu z kamer umożliwiają nie tylko zliczenie klientów, ale również przekazują takie informacje jak: ile osób w danym momencie przebywa w obiekcie, analizują ruch, co pozwala na obserwację zachowań klientów, przedstawiają obrazy, dzięki któremu właściciel obiektu może sprawdzić czy np. zainteresowanie promocją było duże. Dzięki licznikom klientów, cenne statystyki są zawsze w zasięgu ręki.

Kamery

Liczniki klientów na podstawie obrazu z kamer umożliwiają nie tylko zliczenie klientów, ale również przekazują takie informacje jak: ile osób w danym momencie przebywa  w obiekcie; analizują ruch, co pozwala na obserwację zachowań klientów; przedstawiają  obrazy, dzięki którym właściciel obiektu może sprawdzić czy np. zainteresowanie promocją było duże.
 

Więcej > 

Podczerwień

Liczniki klientów na podczerwień składają się z nadajnika i odbiornika, które są montowane przy wejściu do pomieszczenia. Wykorzystując niewidzialne promieniowanie podczerwone, zliczają osoby przechodzące między nimi. Liczniki na podczerwień potrafią rozróżniać kierunek poruszania się. Pozwala to liczyć tylko osoby wchodzące, a osoby wychodzące nie zmieniają stanu licznika klientów.
 

Liczniki przewodowe >    Liczniki bezprzewodowe >


COMPLEX-SYSTEM sp. z o.o.

Ul. Unii Lubelskiej 361-249 Poznań

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - piątek

09:00-17:00

TELEFON

Informacje:

+48 618 993 874

Zamówienia:

+48 607 524 305

Pomoc techniczna:

+48 505 006 346

E-MAIL

Informacje i zamówienia

info@complex-system.eu

Pomoc techniczna

serwis@complex-system.eu

DANE FIRMY

NIP: 777-325-46-34

REGON: 362642488

KRS: 000578226

EORI: PL777325463400000